Vilnius challenge 2013

Jau tradicija, kad pirmąjį birželio savaitgalį vyksta įspūdingos įvairių sporto šakų daugiakovės (multisporto) „Vilnius Challenge“ varžybos. Tad prabėgsime per visą bendrą operatorius.lt ir vilnius challenge istoriją.
Vilnius Challenge 2013“ miesto multisporto varžybose kovojo apie 1000 dalyvių net iš 15 šalių!
Komandą sudaro du žmonės, kurie su varžovais grūmėsi varžybose, sudarytose iš penkių sporto šakų. Tai savotiška penkiakovė, skirta aktyviems, bet nebūinai profesionaliu sportu užsiimantiems žmonėms.
Viena distancija yra apie 55 km ilgio stipriems sportininkams, antra – 35 km ilgio – yra skirta mėgėjams, kurie distanciją įveikė per 3-5 val., o trečia trasa, kurios ilgis 15 km, skirta pradedantiesiems sportininkams. Jie daugiakovės ruožus turėjo įveikti per 1-2 val.
Per penkerius metus dalyvių skaičius šiose varžybose išaugo 4 kartus.
Vilnius Challenge“ – pirmos multisporto varžybos Lietuvoje. Pirmą kartą jos vyko 2009 metais ir sulaukė 250 dalyvių. Tais metais su jomis teko susipažinti, kaip dalyviui ir kartu su Tadu Jeršovu užėmeme 12 vietą elito grupėje. Na, operatoriui dalyvauti be kameros tai tas pats, kas nedalyvauti – taip gimė pirmasis pirmųjų Vilnius Challenge filmukas.

Po metų teko lakstyti tik su kamera, ko pasekoje eteryje atsirado dar vienas filmukas

Na, o po dviejų metų pertraukos operatorius.lt vėl sugrįžo į Vilnius challenge ir jūsų dėmesiui – trečiasis video.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *