Ukraina – Rumunija

Per tris dienas su įveikėme virš 3000 kilometrų Lenkijos, Ukrainos, Rumunijos, Vengrijos ir Slovakijos keliais. Tikrai eiliniai ir nestebinantys manęs skaičiai, bet kelionė tikrai ne eilinė. Buvome išvadinti angelais ir tai pirmas toks kartas gyvenime. Įpareigojančios pareigos, bet viso to nebūtų be visų jūsų pagalbos.
Iš Ukrainos į Rumunijos Madaras kaimelį išgabenome 45 kates, 8 šunis, 2 sraiges ir 1 balandį. Tai maža prieglaudėlė, kuri atsirado dvidešimtmetei Annai ir jos mamai rūpinantis nuo karo bėgančių žmonių žmonių paliktais ir išmestais gyvūnais. Jos sako, kad joms nelabai patinka gyvūnai, bet jos negali praeiti pro kenčiančius, paliktus ar sužalotus keturkojus. Negalėjau ir aš atsakyti joms, kai jos paprašė manęs pagalbos pervežant visą šį zoologijos sodą. Nebuvo pati lengviausia mano kelionė, važiuoti 800 kilometrų su kniaukiančiais, lojančiais, kakojančiais keturkojais žmonių draugais, bet visata pasistengė, kad visa tai įvyktu kuo greičiau. Iki šiol Lenkijos-Ukrainos sienos kirtimo rekordas buvo 45 minutės. Šį kartą tai užtruko 24. 24! Dvylika minučių pas lenkus ir 12 pas ukrainiečius. Bet tai buvo tik pradžia. Po paskutinės 16 valandų odisėjos bandant parvežti korgį, aš merginas nuteikinėjau, kad gali nutikti visko. Vis tik 50 gyvūnų. Klausiau ką darysim jei nepraleis visai. Ir čia dar vienas rekordas. Ukrainos-Rumunijos siena su visu zoologijos sodu kirsta per … 15 … taip taip… PENKIOLIKA! minučių.

Ačiū Natalka Vermiy ir Igor Zurav, kurie padeda keturkojams su maistu. Jiems pasidalinus žinute apie mūsų su Renaldas Gabartas pristatytą maistą pamatė Анна Літковець ir tokiu būdu rado mane.

Ne vieną kartą pagalboje Ukrainai su autobusiukais mus gelbėjo AUTOCOM ir Remigijus Cancingeris. Deja šį kartą mes buvome labai įsprausti į laiko rėmus ir negalėjome paslinkti savo kelionės per vieną dieną ir palaukti kol parvažiuos išnuomotas autobusiukas. Bet laiku pagalbos ranką ištiesė kolega Karolis Sipavičius. Puikus operatorius, visokių video reikalų meistras ir TV6 laidos „Ant dviejų ratų“ vedėjas, filmuotojas ir prodiusuotojas. Jis mums paskolino savo senuti VW Transporter, kuris kuo puikiausiai atlaikė visą kelionę.

Na ir kaip be pagalbos vairuojant. Su Dainiumi Leonavičiumi kelionė ir pagreitejo ir palinksmejo. Vienam taip greitai sulakstyti niekaip nebūtų pavykę. Na ir žinoma su geru kompanjonu smagiau nei kankintis vienam.

Ačiū visiems angelams prisidėjusiems prie šios kilnios misijos. Be jūsų pagalbos tas nebūtų įvykę.

Ala Danasienė, Kristupas Svilainis, Toma Mincytė, Urtė Armonaitė, Andrius Keleberda, Aurimas Černiauskas, Renata Mlynska, ŠČiuka Evaldas, Jankauskas Egidijus, Navecka Mindaugas, Pranienė Ilma, Dainius Leonavičius, Odeta Barusevičiūtė, Stasys Černiauskas, Dalia Plikūnė, Tadas Medelis, Justinas Lengvinas, Gediminas C, Linas Vaitkus, Simona Mantas, Audrius Blaževičius, Enida Adomaitiene Andrius Bložė, Artūras Paškauskas, Edgaras Bira, Rimvydas Masiukas – Ambrazevičiūtis, Goda Račkauskaitė, Viktorija Gotovtienė. Ačiū jums, keliems inkognito norėjusiems likti pagalbininkams ir visiems kuriuos per savo žioplumą pražiopsojau.

Viso surinkta 455 eurai.
Viso išleista: 715,-
Degalams 528,-
Palutėms ir kitoms reikmėms 187,-

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *